Барбарис Тунберга - яскрава прикраса вашого саду

Облаштування ландшафту - тонка сфера, в якій потрібно мати смак, щоб створити гарне середовище для відпочинку. Адже від цього залежить наш умонастрій, що, в свою чергу, впливає на запас життєвих сил. Особливе значення варто приділити флорі. Зараз продаж декоративних рослин є поширеним явищем. Одним з яскравих представників є барбарис Тунберга. Наведемо його особливості.

Основна перевага цього виду рослин - невибагливість до погодних умов. Особливо варто відзначити, що він стійко переносить нестачу вологи, морози, атаки шкідників і різні хвороби. Барбарис Тунберга можна спокійно вирощувати в місті, на різному грунті, навіть на кам'янистих ділянках, які не мають достатньо органічних речовин.

Найголовніші умови, яких варто дотримуватись, - це посадка на сонячній стороні, а також забезпечення легкого аерованого грунту. У підсумку ви отримуєте не тільки красу в літню пору, а й восени, коли листя набуває яскравих відтінків: жовтий, помаранчевий, пурпурний і бурий.

Існує кілька сортів. Наведемо основні:

1. Барбарис Тунберга Еректил - являє собою кущ, який має вигляд піраміди. Висота крони може досягати близько 150 см. Пагони усипані безліччю круглого листя. Насичено-зелений колір робить його досить привабливим. Молоді кущі характеризуються досить щільною кроною. Спочатку зростання йде до верху, потім крона розширюється. Молоді пагони мають помітні гострі шипи. Щороку барбарис Тунберга Еректил радує своїм цвітінням, яке проявляється появою ніжних квіток жовтого і червоного кольору. Ближче до осені з'являються плоди - яскраво-червоні ягоди, які зберігаються до зими.

2. Барбарис Тунберга Адмірейшн - являє собою маленький кущ, який не перевищує висоту півметра. При цьому діаметр крони становить близько метра. Рослина може перебувати на одному місці близько 50 років, при цьому щорічний приріст становить 5-7 см. Такий барбарис має нестандартне листя овальної форми, жовтого і помаранчевого кольору.

3. Барбарис Тунберга Короніта - являє собою кущ висотою близько 150 см з шириною крони близько метра. Листя цього сорту мають загострену форму. Молоді пагони відрізняються цікавим пурпурно-червоним забарвленням із зеленим краєм. Навесні можна спостерігати появу жовтого цвіту. У жовтні з'являються яскраво-червоні глянцеві плоди.

Якщо вас зацікавив барбарис Тунберга, купити його пропонуємо в нашому розпліднику. Компанія здійснює імпорт рослин з Європи. Асортимент включає близько 500 найменувань. Зробіть свій сад красивим разом з нашими декоративними рослинами.