Розплідник хвойних дерев СакураСад: ялина — окраса зимового саду

Останнім часом не модно купувати на новорічні свята живі ялинки, зрізані спеціально для святкування, — тепер більшість сучасних людей купують живі ялини з кореневищем, висаджують їх у саду чи перед будинком та прикрашають різноманітними іграшками, дощиками та вогниками. Гарно, святково і разом з тим не шкодить природі.

Де купити красиву ялинку?

На сьогоднішній день приватні розплідники рослин пропонують велику кількість видів та сортів хвойних. Розплідник хвойних дерев «СакураСад» пропонує широкий вибір хвойних рослин для прикраси вашого саду не тільки взимку, а протягом цілого року. Наш асортимент дозволяє задовольнити будь-які запити.

Перед покупкою саджанця поцікавтеся особливостями виду, зокрема, запитайте, до якої максимальної висоти може вирости ваша ялинка. Адже вони бувають як дуже високі, так і низькорослі (карликові).

 Як правильно посадити ялинку?

Для вдалого пересадження ялини потрібно знати особливості процесу. Існують певні періоди, які є сприятливими для пересадження, — це друга половина квітня та серпня. Саме в цей час саджанець ялини інтенсивно росте, тому швидше приживеться на новому місці.

Щоб дерево вкоренилося і вдало вписалося в ландшафт, важливо вибрати правильне місце для посадки. Якщо у вас маленька декоративна ялинка — її можна посадити перед будинком або недалеко від нього. Якщо вам до душі припала звичайна ялина, то її слід садити подалі від будинку та сусідів, адже таке дерево має потужну кореневу систему та буде заважати іншим рослинам.

Ямку для ялини потрібно викопати за тиждень-два до посадки, оптимальний розмір - метр на метр. Щодо грунту, то не має потреби його підготовлювати, проте варто пам'ятати, що надмірна вологість шкодить саджанцям ялини.

Для посадки помістіть ялину в ямку так, щоб корені дивилися кінцями вниз, а коренева шийка знаходилася на одному рівні із землею. Після цього потрібно підв'язати дерево, щоб не впало від вітру, та рясно поливати в перші 3 тижні росту, а також у літню пору. Взимку поливати її не обов'язково.

Якщо зробити все правильно і з душею, ваша ялинка радуватиме погляд в усі пори року. Окрім того, ви суттєво зекономите в новорічні свята. А як приємно зустрічати Новий рік у саду біля власної новорічної красуні!

Заходьте на наш сайт, у каталозі представлений великий вибір саджанців ялинок та інших декоративних рослин. Наші рослини вирощені у найкращих розплідниках України та Польщі. Також ми імпортуємо саджанці з Європи.

Якщо сумніваєтеся у виборі - телефонуйте за консультацією.